Subscribe

80-vjeçari Xhevit Sinani, i cili pak ditë më parë vrau gruan dhe vëllain e tij në Gramsh ka dalë para gjykatës.

 

Sinani do të njihet sot me masën e sigurisë nga togat e zeza.

 

I moshuari, i cili dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor, vrau me sopatë në banesën e tyre bashkëshorten Zeqine Sinani, e më pas vëllain Shaqir Sinani.

 

Në gjykatë, ai duket i qetë dhe pa shfaqur shenja pendese.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *