Një ngjarje tepër e rëndë ka dal në dritë falë kamerave të sigurisë në SHBA.

Pamjet tregojnë momentin kur një pedofil ka rrëmbyer një vogëlushe  9-vjeçare.

Vajza e mitur sapo kishte zbritur nga autobuzi i shkollës kur u rrëmbye  nga një 34 vjecar i identifikuar si 34 vjeçari Louis Martinez-Romero.

Ky person zbriti nga makina e tij dhe mori me forcë vajzën 9 vjecare.

Bëhet fjalë për një person me precedente të mëparshëm i akuzuar për rrëmbim dhe sulme seksuale ndaj fëmijeve të mitur.

Për rastin konkret, bëhet e ditur se 34 vjecari është arrestuar dhe vajza 9 vjece I është kthyer prinderve.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.