Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me situatën në Partinë Demokratike, “luftën” mes ish kryeministrit Sali Berisha dhe kryedemokratit Lulzim Basha.

 

Rama nuk ka zgjedhur fjalët, por një video të postuar në TikTok ku krahason Berishën dhe Bashën me Tomin dhe Jerry-in, macja dhe miu. Ironi ka bërë dhe me “bravën”, ku njëri ka çelësat e selisë tjetri kërkon t’ia marrë me dhunë.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.