Princ Leka dhe partnerja e tij e re, Blerta Celibashi duket se duan të normalizojnë lidhjen e tyre të dashurisë dhe daljet e tyre në publik krah njëri-tjetrit nuk mungojnë herë pas herë.

Por gjithsesi sa herë u jepet rasti, qytetarët filmojnë çiftin. Dhe së fundmi ata janë kapur në momente mjaft romantike.

Lexo edhe :

Related Posts

Princ Leka shihet duke puthur e përqafuar fotografen Blerta Celibashi teksa kanë dalë bashkë për shopping.

Kujtojmë se lidhja e Princ Lekës me fotografen Blerta Celibashi shkaktoi një bujë të madhe. Historia e tyre e dashurisë u zbulua menjëherë me lajmin se Princi po divorcohej me Elia Zaharian dhe nisja e kësaj romance mbeti gjithmonë në hijen e misterit nëse nisi si shkak i një tradhtie apo Princi dhe Elia janë ndarë për shkaqe të tjera./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *