Subscribe

Ky është momenti i shpërthimit të eksplozivit në automjetin e kreut të PD për Vaun e Dejës, Benard Ndreca. Siç dallohet në video, eksplozivi ka shpërthyen sapo Ndreca është futur në automjet, ndërsa dallohet dhe një person tjetër pranë vendit të ngjarjes.

 

Ndërkohë, Vizion Plus ka siguruar edhe momentin e vendosjes së eksplozivit nga dy autorët.

 

 

Ish-kryeministri Sali Berisha e cilësoi si akt terrorist, ndërsa fajësoi kryeministrin Rama për këtë ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *