Pamjet e publikuara se fundmi të një gruaje që kishte a këmbë po bëjne xhiron e mediave online dhe rrjeteve sociale.

Rosie Babor, nga Filipine u shfaq në ditën e saj të dasmës jo si zakonisht me një karrocë, por në tokë.

Rosie dëshironte që drejt altarit të shkonte vete, pa ndihmën e karrocës dhe kësht bëri.

Me një fustan nusërie të qepur enkas për të dhe me një buqete me lule në duar, Rosie shfaqet në videon e meposhtme që ka prekur këdo që e ka parë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.