Albano është surprizuar nga miqtë e tij me rastin e ditëlindjes.

Në orën 00:00, në “Ferma VIP” janë hedhur fishekzjarre. Fermeri është emocionuar, teksa pjesa tjetër i kanë kënduar këngën.

Urimet dhe përqafimet e fermerëve kanë prekur Albanon.

Nga ana tjetër Baby G i ka shkruar “Happy Birthday” Albanit me fruta të thata. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *