Të hënën, më 1 korrik, Kate Beckinsale befasoi 5.6 milionë ndjekësit e saj në Instagram kur postoi një video provokuese. Aktorja u bë temë diskutimi në mediat ndërkombëtare, pas postimit të klipit ku shfaqet me pantallona të ulura e mbështetur pas dritres së një pallati shumëkatësh, përballë një dyqani të njohur.

Në mbishkrim, ajo shkroi se e bëri këtë lëvizje një ditë pasi macja e saj Clive vdiq në qershor 2023 kur mori ” lajmin e tmerrshëm “. Megjithatë, nga ajo që shkroi, nuk e bëri të qartë veprimin e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale)

Çfarë shkroi ajo në postim

“Ditën pas vdekjes së Clive mora disa nga lajmet më të tmerrshme që kam marrë ndonjëherë mëngjesin tjetër. Ndonjëherë nuk ka asgjë më shumë se i dashuri juaj të shfaqet sa më fort të jetë e mundur dhe të kalojë natën duke bërë telefonata shakaje dhe duke i treguar zotit… në Harvey Nichols, sepse ndonjëherë kur humbet tokën (poshtë) nën këmbët tuaja, e vetmja përgjigjuni pasi qani sytë, është fundi juaj”, ka shkruar ajo dhe ka falënderuar shoqen e saj. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *