Një person është gjetur i vetëvarur pasditen e kësaj të shtune në Kavajë.

Nga të dhënat paraprake mësohet se bëhet fjalë për një 60 vjeçar.

Shtetasi me iniciale S.Xh është gjetur i vetëvarur dhe pa shenja jete në banesën e tij.

Policia shkoi në banesë dhe ka nisur hetimet për të përcaktuar shkaqet që kanë cuar këtë person drejt vetëflijimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *