Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të diele në fshatin Selimaj të Tropojës.

Një 37-vjeçar me iniciale A.M. është vetëplagosur me armë zjarri dhe ka ndërruar jetë teksa po transportohej në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje, ku vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *