Vera Ora, nëna e këngëtares së famshme me origjinë shqiptare Rita Ora, ka publikuar disa foto nga Capri në Itali, nga ku po kalon pushimet.

Në foton e shpërndarë në rrjetin social, ra në sy dhe tërhoqi menjëherë vëmendje shfaqja e 56-vjeçares me një fustan ngjyrë blu, pa reçipeta.

Nga postimet e shpërndara në llogarinë e saj të “Instagram”, vihet re që Vera i kushton një rëndësi  të veçantë trupit të saj, duke u dukur shuëm më e re nga ç’është.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *