Një shtetas është gjetur I vdekur në një dhomë hoteli në Tiranë.

 

VIktima është gjetur nga vëllai I tij në një hotel në rrugën “Frosina Plaku” mengjesin e kësaj të enjteje.

 

Dyshimet e para janë për një arrest kardiak.

 

 

Më datë 24.03.2022, në një hotel në rrugën “Frosina Plaku”, nga vëllai i tij, është gjetur në  dhomë, pa shenja jete, shtetasi Sh. A., 65 vjeç.

 

Nga këqyrja paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.