Familja Stallone janë duke e shijuar verën në një jaht në brigjet e Saint Tropez.

Sylvester Stallone është fotografuar i lumtur së bashku me gruan e tij seksi Jennifer Flavin, 49-vjeçare dhe vajzën e tyre Sophia, 21.

 

 

 

Jennifer Flavin dhe Sophia ishin të veshura me bikini, ndërsa Stallone kishte veshur një palë pantallona të shkurtra të zeza.

Familja Stallone shfaqen trupat e tyre te formësuar ku të gjithë i kanë lakmi.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *