Një 19 vjecar nga Kurbini është dërguar në gjëndje të rëndë në spitalin e Traumës mbrëmjen e kësaj të enjte.

Fillimisht u aludua për një përplasje të armatosur mirëpo në komunikaten e saj policia e hodhi poshte këtë version.

Sipas uniformave blu dyshohet se  I riu Henri Gjoka është vetëplagosur me armë zjarri.

Në drejtim të vendngjarjes kanë shkuar forcat e Policisë dhe Grupi hetimor, ndërkohë që familjarët janë nisur në drejtim të Tiranës për të transportuar 19 vjeçarin  drejt spitalit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *