Një ngjarje e rëndë ka ndodhur reth orës 16:30, në fshatin Nikç, ku shtetasi K. N., 22 vjeç, ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në momentin që ai është futur në ujë për t’u larë në lumin Cen, dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin ligjor të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *