Subscribe

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Gjoçaj në Peqin.

 

Policia njofton se në rrethana ende të paqarta dyshohet se është vrarë me armë zjarri, në rrugë, shtetasi A. B., rreth 35 vjeç.

 

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje së bashku me grupin hetimor. Ndërkohë është rrethuar zona dhe vijon krehja e saj për të bërë të mundur kapjen e autorit/ëve.

 

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes, sekuestrimin e çdo prove të mundshme materiale që shërben për identifikimin e autorëve”, njofton policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *