Një sasi lënde plasëse i është vendosur një banese në fshatin Halil të Fushë-Krujës.

 

Tritoli u gjet në ambientin e jashtëm të shtëpisë nga shtetasi A. V..

 

Policia po punon për të identifikuar dhe kapur autorët, si edhe për të zbardhur motivet e ngjarjes.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *