Një foshnje 3-muajshe ka ndërruar jetë në Krumë të Hasit. Policia është njoftuar nga nëna e saj se fëmija kishte ndërruar jetë në shtëpi.

 

Paraprakisht, dyshohet se foshnja ka vdekur nga asfiksia. Policia sapo ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po merr dëshmitë e të afërmve për të zbuluar shkakun e vdekjes.

 

Has/ Informacion paraprak

Më datë 14.12.2021, jemi njoftuar nga shtetasja G. P., 31 vjeçe, banuese në Krumë, se ka ndërruar jetë në banesë, foshnja e saj 3-muajshe.

Grupi hetimor ka kryer veprimet e para hetimore në vendngjarje dhe pritet ekspertiza mjeko-ligjore për përcaktimin e shkaqeve të humbjes së jetës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.