Katerf persona humben jeten ne nje aksident tragjik mbremjen e te merkures ne Kosove.

 

Aksidenti tragjik ndodhi ne rrugën Ferizaj – Shtime, saktësisht në vendin e quajtur Porodime.

 

Tre mjete u perplasen me njera tjetren duke sjell nje bilanc lufte, 4 viktima dhe dy te plagosur.

 

Mjeti tip BMW u perplas me dy makina te tjera qe mendohet se po leviznin ne korsi te kundert.

 

Te rinjte qe humben jeten jane:  Arlind Isufaj, 21 vjeç, Mergim Behluli, 23 vjeç, Armend Muhadini si dhe  39-vjeçari dhe Arsim Isuf.

 

Po ashtu nga perplasja fatale jane plagosur rende edhe një çift burrë e grua.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *