Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli deklaroi se kryeministri Edi Rama dhe kryedemokrati Lulzim Basha janë bashkë.

 

Gjatë një interviste për “Zgjedhje 2021” në “Vizion Plus”, Topalli tha se pavarësisht sharjeve publike, ata kanë një gjuhë të përbashkët me njëri-tjetrin.

 

“Rama dhe Basha janë bashkë, nuk kanë një ndryshim nga njëri-tjetri. Kanë vite në bashkëjetesë. Pavarësisht nga shantazhet që i bëjnë njëri-tjetrit, ata merren vesh shumë mirë me njëri-tjetrin.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *