Ai ka qenë në krye të diskutimeve, ditët e fundit, në lidhje me një dyshim të ngritur në një nga performancat e tij kinematografike.

 

 

 

 

 

 

Shkak  për këtë është bërë një fans, që vërejti se vithet e aktorit në një nga skenat e filmit “Valkyrie” të vitit 2008, duken më të mëdha se zakonisht, shkruan në një artikull PageSix.

 

 

 

 

 

 

Filmi i cili përshkruan Luftën e Dytë Botërore mori vëmendjen e të gjithë botës, ndërsa në një nga skenat, Tom shfaqet i duke ikur, teksa vihen në pah të pasmet e tij. Disa komentues shpreheshin se janë efektet speciale ato që e kanë bërë të duken të mëdha, ndërsa të tjerët hedhin dyshime se ai ka përdorur mbushje, që ato të duken të tilla.

 

 

 

 

 

 

Një nga fansat më sy të mbrehtë, kishte vërejtur këtë skenë gjatë filmit, dhe kishte komentuar: “Përshëndetje, ju prezantoj se në një nga skenat e filmit “Valkyrie” (2008), në minutën 5:12, Tom Cruise ka veshur një “prapanicë fallco”. Postimi i tij ka marrë mbi 58.000 pëlqime deri më tani.

 

 

 

 

 

“A është kjo skenë një marifet? Aktorët veshin pantallonat me mbushje! Kjo nuk duket profesionale”,- shkruante një tjetër komentues në Twitter.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *