Një ngjarje e rëndë është shënuar në njësinë Guri i Zi, pjesë e bashkisë Shkodër.

 

Të mërkurën, një fëmijë 10 vjeç ka ndërruar jetë në mënyrë aksidentale, teksa përpiqej të realizonte një video sikur po vetëvritej, të cilën do ta shpërndante në rrjetin social “Tik Tok”.

 

Objekti ku ai kishte hipur ka lëvizur dhe në këtë mënyrë ka mbetur i varur.

 

Ishin familjarët ata që e gjetën të miturin të vetëvarur.

 

Forcat e policisë vijojnë hetimet për të nxjerrë shkaqet e plota të kësaj ngjarjeje të rëndë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *