Një tjetër viktimë është shënuar këtë të premte në plazhet shqiptare.

 

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 13 në Durrës ku një person  rreth 70-vjeç, ka humbur jetën.

 

Sipas policisë i moshuari identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur është futur në det dhe nuk është ndjerë mirë ,ai është transportuar në Spitalin Rajonal Durrës, por  ka ndërruar jetë, dyshohet arrest kardiak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *