Një 18 vjeçar mbeti i plagosur, pasi u përplas nga një automjet në kryqëzimin e ‘Don Boskos’. Sipas policisë i riu ishte mbi trotuar kur një makinë tip volsvagen hyri gabimisht në kthesë dhe e aksidentoi. 18 vjecari u transportua në spital dhe është  nën kujdesin e mjekëve në gjendje të mirë shëndetësore. Policia shoqëroi drejtuesen e mjetit, një 28 vjeçare e cila lëvizte tej normave të shpejtësisë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *