Tre persona u arrestuan nga policia, pasi u gjeten me droge gjatë kontrollit të ushtruar ne hyrje të fshatit Krrabë te Tiranes. Në makinën që ata udhëtonin, u zbuluan dhe u sekuestruan rreth 15 kilogramë hashash. Operacioni i koduar “Lapidari” ka çuar në pranga Hamdi Rrafmanin, 26 vjeç, Lutfi Çollaku, 28 vjeç dhe Kledian Jonuzaj, 28 vjeç. Policia ka bllokuar edhe automjetin, një peshore elektronike si dhe 5 celularë qe përdoreshin nga te arrestuarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *