Derbi i kryeqytetit u mbyll me një barazim pa gola.

 

Përballja mes Tiranës dhe Partizanit u karakterizua nga pak raste për shënim, me dy ekipet që më shumë u kujdesën për të mos humbur se sa për të fituar.

 

Gjatë gjithë sfidës, në mendje ngelën vetëm tentativa e Bardhit për të shënuar me kokën gjatë pjesës së parë si edhe dy pretendimet e Tiranës për penallti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *