Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë të martë në Mamurras.

Nga të shtënat, dyshohet se kanë mbetur të plagosur dy efektivë policie, identitetet e të cilëve nuk dihen ende.

Aktualisht ata po marrin ndihmë mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarjeje, ndërsa po punohet edhe për identifikimin dhe kapjen e autorit.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *