Kjo është prezantuesja me e re qe i zuri vendin Anila Çelës tek “Vizioni i Pasdites”.

 

Ajo quhet Belkisa Pillati dhe është 9 vjec.

 

Belkisa  ishte e ftuar ne studio se bashku me motrën e saj Enalba Pillati per te folur rreth dedikimit qe kjo e fundit kishte bere per motren e vogel me sindromen down ne facebook. Gjithe vemendjen në emission e mori Belkisa.

 

Ajo mori skaleten dhe nisi te beje prezantimin e emisionit duke i habitur te gjithe.

 

Madje nuk i kurseu as pyetjet per Anilen, moderatoren e emisionit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.