Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali u shfaq këtë të martë në rrjetet sociale ndryshe nga herët e tjera.

 

Përmes një videoje të postuar në “Instagram”, ajo na prezantoi me Spiropalin që di të kërcejë.

 

Ministrja ndodhet në një sallë me të rinj që mësojnë të kërcejnë dhe nuk heziton t’u demonstrojë atyre disa lëvizje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elisa Spiropali (@elisa.spiropali)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *