E ftuar në emisionin e pasdites në Vizion Plus, Soni malaj fituese e edicionit të 7 të “Dancing ëith thë Stars” tha se ky edicion I ka lënë më shumë mbresa sesa herën e parë para disa vitesh kur mori pjesë.

 

Këngëtarja e njohur tha se gjatë këtyre tre muajve ka qënë një punë shumë e vështirë me balerinin profesionist Dioni, pasi sipas saj, ai është një perfeksionist në punë  e vet dhe kërkonte shumë në prova.

 

Soni Malaj tha se kërcimi për të nuk është thjesht një konkurs pasi ajo e konsideroi kërcënimin pjesë të rëndësishme të karrierës dhe këto tre muaj janë një shkolle e rëndësishme për të.

 

Soni Malaj falenderoj në mënyre te vecante Ardi Asllanin që është kujdesuar për imazhin e saj si dhe produksionin e “Dancing”.

 

Pyetjes nëse fitorja e saj ka ngjallur xhelozi tek konkurentet e tjerë, Soni Malaj iu përgjigj se kjo nuk ka arsye të ndodhë pasi ajo ishte më e votuara dhe më e vlerësuara edhe nga juria.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *