Subscribe

Agai dërgoi një tjetër zarf në “Ferma VIP”, kësaj radhe për Sokolin.

Macja shumë e dashur nga të gjithë është sëmurë dhe Agai ka marrë një vendim për kujdesin ndaj saj.

Lexo edhe :

Related Posts

“Sokolin e kanë ekzaminuar ekspertët dhe përveç dashurisë tuaj që ju i dhuroni nuk mjafton sepse parametrat nuk janë të mira dhe nuk është ushqyer siç duhet”, lexoi Valeri. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *