Subscribe

Sokol Balla ka ftuar publikisht Presidentin e Republikes Ilir Meta qe te jete te enjten ne emisioni “Real Story” pas sulmeve qe ky i fundit beri publikisht ndaj gazetarit dhe familjes se tij ne konferencen per shtyp ne Presidence.

Gazetari i njohur e ka sfiduar kreun e shtetit qe te perballet me te vertetat sipas tij dhe Presidentit.

Moderatori i Rel Story ka shkruar se e  pret Presidentin per nje komunikim balle per balle.

Gjate konferences se shtypit Ilir Meta sulmoi Sokol Ballen duke deklaruar:

 

ILIR META

 

Tani e kam degjuar kete ceshtje edhe here tjeter nga miku im Sokol Balla, edhe e di qe ai ka merak te madh se une jam ne konflikt interesi, se nena e femijeve te mi eshte ne opozite, dhe nuk e di se ku qendron interesi ketu se, se ka interes te iki Edi Rama, nuk ka interes te marri pjese ne zgjedhje gjitheperfshirese. Por te gjithe e dini qe Koli nuk ka asnje konflikt interesi me qeverine, pavaresisht se nena e femijeve te tij punon ne qeveri, keshtu qe faleminderit per pyetjen.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *