Subscribe

Kryedemokrati Lulzim Basha ka përsëritur dhe njëherë gatishmërinë e tij për të bërë gjithçka për të bashkuar PD.

 

Në një prononcim për mediat, lideri demokrat i është përgjigjur ultimatumit të disa prej demokratëve, të cilët kanë kërkuar dorëheqjen e tij nga drejtimi i partisë.

 

“E para e punës dua të them që jam mirënjohës për ndihmën që jep çdo anëtar i Partisë Popullore Europiane për PD dhe demokratët. E dyta mbetem në dispozicion për të bërë gjithçka për hir të demokratëve dhe për të bashkuar Partinë Demokratike”, tha Basha.

Leave a Reply

Your email address will not be published.