Disa ditë më parë, Diola Dosti dhe biznesmeni nga Kosova Erolld Belegu konfirmuan lidhjen e dashurisë për të cilin ishin përfolur prej kohësh.

Tashmë nuk kanë më pse të fshihen dhe çifti është mjaft aktiv në rrjetet sociale me postime krah njëri tjetrit.

Lexo edhe :

Related Posts

Këtë fundjavë çifti e ka kaluar bashkë, por edhe në shoqërinë e vajzës së Diolës. Ka qenë Bleza që ka publikuar një foto me mamin dhe partnerin e saj, duke e shoqëruar foton me 2 zemra.

Duket se vajza e madhe e Diolës është shumë e lumtur që mamaja e saj ka rigjetur dashurinë./vizionplus.tv

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *