Policia greke ka prangosur një të ri shqiptar, pasi u kap me një sasi prej 30 kg kanabis.

 

Mediat fqinje shkruajnë se 26-vjeçar shqiptar, identiteti i të cilët nuk bëhet me dije, u kap teksa transportonte lëndën narkotike në aksin Athinë-Lamia.

 

Gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin e shqiptarit, përveç lëndës narkotike, policia sekuestroi 2 celularë dhe një shumë prej 310 eurosh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *