Subscribe

Policia ka dhënë detaje në lidhje me shpërthimin e një bombole gazi që ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure në Yzberisht.

 

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën “3 dëshmorët” në një pikë që tregton prodhime brumi, ku si pasojë e shpërthimit është lënduar  lehtë shtetasja K.S, bashkëpronarja e biznesit,  si dhe dy punonjëset  A. M dhe M. P.

 

Gjithashtu po punohet për zbardhjen e plotë të detajeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.