Një lëndë plasëse është vënë një automjeti të parkuar në rrugën “Belul Hatibi”.

 

Sipas informacioneve bëhet me dije se mjeti në pronësi të shtetasit D.H., nga shpërthimi i lëndës plasëse ka pësuar dëme të vogla materiale në pjesën e pasme.

 

Ndërkohë policia po punon për zbadhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *