Një shpërthim I fuqishëm tronditi banorët e një pallati dhe të gjithë zonën e Qesarakës në Tiranë këtë të shtunë.

Sipas burimeve të policisë, rreth orës 07:40 në garazhdin e një pallati ka shpërthyer një sasi e një lënde plasëse në një pallat.

Makina ishte në pronësi të shtetasit me iniciale S.N.

Fatmirësisht vec dëmeve matearile dhe frikës në pallat, nuk ka pasur asnjë të lënduar.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *