Një bombol gazi shpërtheu këtë të premte në Ksamil.

 

Shpërthimi u regjistrua pranë një pike karburanti dhe për momentin nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm për dëme materiale.

 

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes dhe pritet të jepen më shumë detaje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.