Shpërthen bombola e gazit në Xhafzotaj të Durrësit.

 

Si pasojë e shëpërthimi kanë mbetur të lënduar tre persona: Q. M., 60 vjeç, B. M., 45 vjeçe dhe  B. M., 17 vjeçe.

 

Nuk dihet gjendja shëndetësore e të plagosurve.

 

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *