Subscribe

Drejtuesi Politik i PD në Dibër, Xhelal Mziu ka bërë një deklaratë shokuese.

 

Gjatë situatës së krijuar të enjten në Maqellarë, ku u bllokua një makinë, Mziu tha se çdo person i dyshimtë për blerje votash do ta pësojë si Pjerin Xhuvani në Elbasan.

 

Ky i fundit u vra gjatë një përplasjeje me armë mes militantëve të PD dhe të PS.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *