Një automjet është përfshirë nga flakët gjatë mesnatës në Fushë Krujë.

 

Ngjarja është regjistruar rreth orës 01:05 në lagjen S.M.T. Makina është në pronësi të shtetasit B.K.27 vjeç dhe si pasojë e flakëve është djegur pjesërisht në pjesën e motorit.

 

Nga hetimet parpake dyshohet se zjarri ka qënë aksidental i shkaktuar nga një difekt elektrik.

 

Megjithatë grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *