Një shqiptar është arrestuar pasi tentoi të përdhunonte një 53-vjeçare, e cila kishte shkuar në shtëpinë e shqiptarit për t’i pastruar shtëpinë.

Protothema.gr shkruan se ngjarja ka ndodhur në Petralonë, ku shqiptari ka dashur të përdhunojë shtetasen greke e cika kishte shkuar të pastronte banesën e tij.

Lexo edhe :

Related Posts

Pronari shqiptar fillimisht kishte sulmuar 53-vjeçaren, më pas i kishte grisur rrobat e kishte rrahur dhe tentoi që ta përdhunonte.

Gruaja ka tentuar t’i shpëtojë autorit dhe pasi është mbyllur në një dhomë të banesës ka arritur të telefonojë policinë./vizionplus.tv/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *