42-vjeçari Gazment Cekaj u arrestua këtë të diel nga policia.

 

Ai u kap teksa lëviste me makinën e tij në vendin e quajtur “Rruga e Golemit”.

 

Shkodrani u ndalua për kontroll sepse efektivët kishin marrë informacione se ai qarkullonte me armë me vete.

 

Uniformat blu i gjetën 42-vjeçarit të fshehur poshtë sediljues një pistoletë me një krehër me shtatë fishekë.

 

Arma e zjarrit dhe fishekët u sekuestruan si prova materiale.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *