Detaje të reja janë zbardhur nga përplasja me thika midis dy burrave në Maliq.

 

Nga burimet bëhet me dije se konflikti midis dy personave ka nisur për motive banale dhe të dy ishin në gjendje të dehur.

 

Mësohet gjithashtu se njëri prejt tyre ndodhet në reanimacionin e Spitalit të Korçës për shkak të plagëve të marra.

 

Ngjarja ndodhi në ambjentet e një lokali dhe personi tjetër i pëfshirë në konflikt është shoqëruar në Komisariat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *