Kapet nga policia e Kukësit një i ri i cili ka qëlluar me armë në ajër pas një sherri.

 

Pas një telefonate të marrë për një konflikt mes dy shtetasve, forcat “Shqiponja” menjëherë ka shkuar në vendin e ngjarjes.

 

Ato kanë bërë të mundur kapjen e shtetasit G. Sh., 18 vjeç, banues në Kukës.

 

Në lagjen nr. 1, raporton Vizion Plus, pas një konflikti për vendin e parkimit, me shtetasin Xh. Sh., ka qëlluar në ajër me armën e llojit pistoletë e dyshuar zhurmuese.

 

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua arma e llojit tip pistoletë e dyshuar zhurmuese, si dhe një gëzhojë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *