Një grindje masive ka ndodhur në zonën e Babrrusë në rrethinat e Tiranës, ku 11 persona janë përfshirë në sherr midis tyre.

 

Ngjarja ka ndodhur të hënën e kaluar, ku ka përfunduar me tre të plagosur, tre në pranga, dhe 5 të tjerë në kërkim.

 

Ndërkohë policia nuk sqaron arsyet konkrete të zënkës, por ajo që dihet është se 8 persona kanë rrahur për spital 3 të tjerë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *