Shembja e një muri në ish-uzinën e superfosfatit ne Laç, ka zënë poshtë dy persona të cilët po nxirrnin skrap, duke shënuar një viktimë dhe një te plagosur.

 

Mësohet se viktima është Drilon Lamaj 27 vjeç, ndërkohë ka mbetur i plagosur rëndë Dashamir Pahja. Menjëherë pas ngjarjes te dy u dërguan drejt spitalit ushtarak në Tiranë, por fatkeqësisht, 27-vjeçari Lamaj nuk ka mundur ti mbijetonte plagëve të marra.

Leave a Reply

Your email address will not be published.