Policia ka bërë të mundur sekuestrimin e 1130 kapsolla dhe 365 fishekzjarrëve në dyqanet dhe marketet e Gjirokastrës.

 

Sipas policisë si rezultat i kontrolleve, në Gjirokastër, në një magazinë, janë gjetur të magazinuara 1130 kapsolla dhe 365 fishekzjarrë, të cilët u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

 

Ndërkohë në bashkëpunim me shërbimin zjarrfikës vijojnë veprime e mëtejshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *