Është rritur bilanci I numrit të viktimave të shkaktuara nga tërmeti i kësaj të marte me magnitutë 6.3 ballë të shkallës Rihter.

 

Mësohet se dy trupa të pajetë janë nxjrrë në Thumanë duke e çuar numrin e viktimave në total në 20.

 

Deri më tani 12 viktima janë regjistruar në Durrës, 7 në Thumanë dhe një në Kurbin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.